Склад готової продукції знаходиться у м. Дніпро. Доставляємо по Україні та за кордон.

Парафінові свічки

20

ОПЦІЇ ЗАМОВЛЕННЯ
Після отримання замовлення на email, ми з Вами зв'яжемося та уточнимо способи оплати та доставки, а також кількість та суму замовлення з урахуванням оптових знижок.

Немає на складі
В наявності
Оберіть номер:
0 грн
340 грн /пачка
+

Немає на складі

Склад готової продукції знаходиться у місті Дніпро. Свічки упаковані в пачки по 2 кг, для перевезення упаковуються в картонні коробки ємністю 20 пачок.

*мінімальне замовлення на парафінові свічки - 10 пачок

ОПТОВІ ЦІНИ

від 1000 пачок від 500 пачок від 250 пачок від 100 пачок від 20 пачок
310 грн 315 грн 320 грн 330 грн 335 грн

 

В пачці, шт Вага пачки, кг L, мм Ø, мм Ціна 1 пачки, грн
№ 20 100 2 295 9.5 340
№ 30 150 2 260 8 340
№ 40 200 2 250 7.5 340
№ 60 300 2 205 6.5 340
№ 80 400 2 175 6 340
№100 500 2 145 5 340
№120 600 2 135 4.5 340
Опис

Парафінові свічки – суто хімічний продукт. Парафін є наслідком переробки нафти і найпопулярнішим сьогодні для виробництва свічок, хоча, традиційно, при виготовленні церковних свічок, використовується натуральний бджолиний віск, оскільки спалювання саме ненатурального продукту, священнослужителі називають «мерзким». і «богопротивним» справою – і це невипадково. Як написано в Біблії, у старозавітний час, жертва, що приноситься віруючими Богу, була натуральною і найкращою: ялинок з маслин, найчистіший ладан, тварина. не має вади.

При горінні парафінова свічка виділяє в повітря токсичні сполуки – бензол та толуол. Зрозуміло, що від однієї парафінової свічки, що запалюється час від часу, великої шкоди не буде, але все ж, свічки з парафіну є одним з тих продуктів, які становлять небезпеку для здоров'я.

Основний шлях, яким токсичні речовини можуть потрапити в організм людини – це через дихальні шляхи. Чи це так небезпечно? Адже у складі парафінової свічки шкідливого бензолу і толуолу не так багато, і повноцінну шкоду здоров'ю, цей предмет зможе завдати лише, якщо дихати вихідним отруйним випаром протягом тривалого часу.

Слід пам'ятати і те, що наш побут отже досить оточений речами, в основі яких лежать хімічні речовини, наприклад тканини із синтетики, побутова хімія, оздоблювальні матеріали та продукти харчування, в яких теж хімічних добавок чимало. І якщо до списку додати ще й парафінові свічки, що запалюються регулярно, відповідно і стан здоров'я поступово погіршуватиметься, хоча одразу ніхто не занедужає і не помре. Дослідження англійських вчених показали, що рідкісне використання свічок з парафіну не є небезпечним для здоров'я. Тому приміщення, в якому запалюються парафінові свічки, рекомендується провітрювати, щоб кількість токсинів у повітрі зменшувалася. Існують відомості і про те, що не всі лікарі згодні зі шкідливістю парафінових свічок, що горять, оскільки прямих доказів цьому немає.

Свічки з нафтового воску (парафіну), що чисто і рівно горять, практично не дають запаху в процесі горіння. Запах походить тільки від диму, що утворюється при їхньому гасінні. В основному, церковні парафінові свічки, у своєму складі містять тугоплавкий стеарин, і на сьогоднішній день, являють собою суміш високоочищеного, трохи прозорого або білого білого парафіну з невеликою часткою стеарину, або ж суміш з не так добре очищеного парафіну, жовтуватого відтінку, де може присутня невелика частка стеарину. Парафінові свічки менш пахучі, практично не опливають.

Яке значення мають церковні свічки? Церковна свічка — священне надбання Православ'я, символ молитви для віруючої людини, символ спілки зі святою Матір'ю-Церквою, і в церковному побуті — жертва храму. Однією з найважливіших дій у священній службі у храмі є спалювання свічок — приношення жертви Богові. Свічка, що затепляється (запалюється) і ставиться перед іконою, виявляє любов і теплоту до Господа, Богородиці або святих. Вона висловлює бажання і прагнення людини до духовного перетворення, і готовність до послуху Богу (м'якість воску), а також прагнення до обожнювання і перетворення на нове творіння (подібно до тліючого віску свічки перетворюється на вогонь).

Куплені в храмі церковні свічки вважаються добровільною жертвою Всевишньому, скромною жертвою Богу, мінімальною подякою та знаком любові до Нього. Палаюча церковна свічка викриває темні справи, бажання та злі помисли людини, наставляє її на шлях світла, відганяючи пітьму. Як церковна свічка і лампада не запаляться власними силами, так і серця – лампади душ, що не загоряться без святого вогню – благодаті Божої …

У кожному Божому храмі існують особливо шановані Святині, перед якими стоять свічники. Затеплюючи свічку перед іконами, Розп'яттям і мощами святих, віруючий підносить молитву перед церковною Святинею, символічно показуючи горіння своєї душі перед Всевишнім. Саме полум'я свічки допомагає запалити серце віруючого і бажання змиритися перед Господом, особливо якщо свічки ставляться перед початком Священної служби.

Лампади і свічки можуть запалюватися не тільки в храмах, благочестиві християни також запалюють їх у своїх будинках, щоб при одному лише вигляді церковної свічки, віруючі могли викликати в своїй душі глибокі думки про життя і смерть, про гріховність існування і покаяння, про радість та скорботу. Багато, дуже багато може сказати церковна свічка і розуму, і почуття віруючого.

Через те, що вартість натуральних воскових свічок висока, нерідко церковні свічки можуть бути виготовлені не з бджолиного воску, а з дешевших продуктів замінників. Парафінові свічки з додаванням стеарину роблять свічку твердішою, що не дає їй деформуватися при спекотній температурі. Свічки ж із харчового парафіну – високого ступеня очищення продукт, на відміну технічного сорту, є токсичними і шкідливими здоров'ю. Церковні свічки з парафіну виробляються методом наплавлення, свічкова стрічка занурюється в ємність із сировиною, доводиться до потрібної товщини, після чого охолоджується, ріжеться за необхідною довжиною, оплавляється гніт і упаковується в пачки строго по 2 кг.

Свічковий завод «Полум'я» пропонує широкий вибір церковних парафінових свічок. Свічки нашого виробництва виготовляються з тугоплавкого парафіну, що містить дуже низький відсоток олії (0,5 – 1%). За рахунок хорошої якості парафіну свічки не течуть і не завалюються, а надійне пакування свічок захищає їх від склеювання при зміні температурного режиму.

Сьогодні, для Вас є чудова можливість придбати високоякісні парафінові свічки за дуже низькою ціною щодо свічок із натурального воску, як для домашнього вжитку, так і для храмів та монастирів. Ми також пропонуємо нашим клієнтам послугу з переробки свічкових недогарків у нові, високоякісні свічки.

Написати нам
Із задоволенням відповімо на Ваші запитання
Написати
Ім'я*
Email
Введіть коментар*