Склад готової продукції знаходиться у м. Дніпро. Доставляємо по Україні та за кордон.

Викуп та переробка свічних недогарків

Приймаємо на переробку недогарки церковних свічок.

- викуповуємо недогарки за ціною 40 грн\кг

- міняємо недогарки у співвідношенні 1 до 4 (за 4кг недогарків 1 кг свічок)

- переробляємо недогарки, ціна договірна.

Самовивіз, доставка перевізниками.


Багато століть свічки дарують світло людині. Це символ достатку та благополуччя, духовної чистоти та освіти. Особливе місце посідає свічка у православній Церкві. У релігії вона уособлює щиру віру та полум'яну любов, сила якої розганяє морок невігластва, дарує свободу духу та просвітництво.

Вогонь церковної свічки порівняємо з полум'ям душі людської, яка шукає освіти і прагне позбутися гріха, подібно до м'якого і податливого воску, довірившись волі Господа і щиро повіривши в Спасіння. Саме так і пояснюють священики духовну цінність свічок. Тому сучасна людина повинна дбати про її матеріальну природу і розуміючи її божественну суть, зберегти цінний ресурс і подбати про можливість вторинного використання воску. Це вже не говорячи про духовний аспект. Адже свічка, погарок свічки, як мовиться вже намолений, він має особливу позитивну енергетику і цим фактом також не можна нехтувати.

Віруючим православним відомо, що недогарки свічок не повинні пропадати. Кожен недогарок, навіть найменший любовно збирається і прямує на переплавку, щоб знайти нове життя в новій свічці і продовжувати нести в наш світ світло віри та любові.

Багато парафіян, які використовують церковні свічки під час домашньої молитви перед іконами або домашнім вівтарем, запитували себе: "А куди ж подіти недогарки церковних свічок?" Недоліки, звичайно, можна віднести і віддати до найближчого храму. Це абсолютно правильно. Адже в жодному разі не можна викидати недогарки свічок. Спалювати недогарки церковних свічок теж не варто, та й шкода. Адже це потрібний матеріал, який має неабияку цінність.

Слід також розуміти, що віск частково втрачає властивості після вигоряння свічки та додавання до нових свічок воску з недогарків є справою богоугодною. Зробити повноцінні воскові свічки з воскових недогарків неможливо. Воскова свічка, що згоріла, не забруднює навколишнє середовище і не отруює людей. Навпаки, вона дарує умиротворення та надію душі, відкриває та висвітлює шлях до пізнання. Свічка не шкодить ні землі, ні повітрі. Вона природна та чиста. Запалюючи церковні свічки хоч у храмі, хоч перед домашнім образами, ми, образно кажучи, запалюємо маячок, який звертає на себе Господній погляд, щоб він почув наші молитви.

Але далеко не всі, навіть великі храми, мають власне свічкове виробництво і переплавляють недогарки свічок. Куди ж подіти їх сьогодні в тих міських храмах, де немає виробництва свічки?

Так що робити зі свічковими недогарками, особливо, якщо їх зібралося досить багато? Збирайте їх та привозіть або надсилайте на наш свічковий завод.

Продати свічкові недогарки та зробити замовлення на нашу продукцію: свічки церковні воскові, парафінові, а також отримати додаткову інформацію щодо виробництва, термінів доставки тощо, Ви можете по телефонам:

+38-067-568-47-17

+38-095-200-12-58

email: szdnepr@ukr.net